ترمینال هواپیمایی زاگرس

پرواز زاگرس در کدام ترمینال است؟ ترمینال هواپیمایی زاگرس، پروازهای ورودی ایرلاین زاگرس در ترمینال 2 و پروازهای خروجی در ترمینال 1 فرودگاه مهرآباد انجام می شود.

هواپیمایی زاگرس(Zagros Airlines) از جمله ایرلاین‌های خصوصی و یکی از جوان ترین ایرلاین های کشور است، هواپیمایی زاگرس در سال 96 با انجام 607 سورتی پرواز رتبه چهارم را بین ایرلاین‌های داخلی را داشته‌ است.

مقاصد پروازهای داخلی

مقاصد پروازهای داخلی هواپیمایی زاگرس در حال حاضر به تهران، آبادان، اراک، اصفهان، شهرکرد، کرمان، کرمانشاه، کیش، ماهشهر، مشهد، رشت ، شیراز انجام می شود.

مقاصد پروازهای خارجی

مقاصد پروازهای خارجی هواپیمایی زاگرس در حال حاضر به  بغداد، بصره، نجف، کویت، بحرین، استانبول، ازمیر، دبی انجام می شود.

اصلاعات تماس

آدرس : تهران، ابتدای جاده مخصوص کرج، خیابان ریاحی، کوچه سوم، پلاک یک ساختمان هواپیمایی زاگرس کد پستی : ۱۳۹۱۷-۱۳۴۱۵

تلفن دفتر مرکزی : ۴۷۴۶ – ۰۲۱

تلفن رسیدگی به شکایات : ۴۷۴۶ – ۰۲۱

تلفن دفتر ترافیک مهرآباد : ۶۱۰۲۳۵۹۷ – ۰۲۱

استرداد بلیط

استرداد بلیط هواپیما زاگرس

کلاس های نرخیW

از زمان صدور هرگونه تغییر و یا استرداد در این کلاس های پروازی مجاز نمی باشد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. بار مجاز همراه مسافر 15 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.

کلاس های نرخی V,Y,K P

از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 50 درصد، الباقی مستردخواهد شد و پس از آن « هرگونه تغییر و یا استرداد در این کلاس های پروازی مجاز نمی باشد و هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد. بار مجاز همراه مسافر 15 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.

کلاس نرخیH,Q,L

از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 45 درصد ،تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 50 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 60درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 80 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.

کلاس های نرخی M,N,R

از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 35 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 40 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 50 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 70 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.

کلاس نرخی B,D,E,S

از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 25 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 30 درصد و تا سه ساعت قبل از پرواز 40 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 50 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.

کلاس نرخی I,T,U,A

از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 15 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 20 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 30 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 40 درصد، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.

کلاس نرخی F,Z,X

از زمان صدور تا ساعت 12 سه روز قبل از پرواز با کسر 10 درصد، تا ساعت 12 روز قبل از پرواز 15 درصد و تا سه ساعت قیل از پرواز 20 درصد و از 3ساعت قبل از پرواز به بعد 30 درصد ، الباقی قابل استرداد است. بار مجاز همراه مسافر 20 کیلوگرم برای مسافر بزرگسال و کودک می باشد.

برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید