جام جهانی روسیه 2018

جام جهانی روسیه از 14june آغاز میشود و تا july 15 ادامه دارد، که به میزبانی 11 شهر در روسیه (مسکو , سن پترزبورگ , کالینینگراد , قازان نیژنی نودوگورود , سامارا, ولگا گراد , سارانسک , روستوف , سوچی و یکاتینبورگ) برگزار میشود.
بسیاری از هواداران فوتبال از سرتاسر جهان برای دیدن بازی های جام جهانی 2018 روسیه خود را به این کشور میرسانند. همان طور که میدانید بازی های جام جهانی با حضور 32 کشور از نقاط مختلف دنیا و میلیون ها هوادار فوتبال برگزار میشود ، این رقابت ها تاثیر بسزایی را در صنعت گردشگری کشور میزبان جام جهانی فوتبال می گذارد، گاها ده ها سال رونق صنعت گردشگری را بهبود می بخشد. در ادامه با تور جام جهانی روسیه و قیمت، خرید بلیط (بلیت) جام جهانی و بازی های ایران در جام جهانی با تیک تریپ همراه باشید.

تور جام جهانی روسیه
جام جهانی روسیه

در بازی های جام جهانی تیم ملی فوتبال کشورمان نیز در گروه مرگ این دوره از رقابت ها قرار گرفته است که با کشور های اسپانیا ، پرتغال و مراکش هم گروه شده است . دیدن بازی ها در گروه مرگ و سختی رقابت ، هیجان و لذت آن را بیشتر کرده است.

تور جام جهانی روسیه 2018
تور جام جهانی روسیه 2018

تور جام جهانی روسیه

اگر شما هم علاقه‌مند به تجربه‌ای متفاوت در زندگی خود هستید، راهی روسیه شوید ؛ تور جام جهانی روسیه ویژه بازی های ایران فرصت بی نظیری برای شما خواهد بود تا هم از تماشای فوتبال لذت ببرید و هم به گشت و گذار در کشور روسیه با جاذبه های گردشگری فراوان و زبانزد بپردازید.
برای دیدن این بازی ها آژانس های مسافرتی تورهای با مضمون جام جهانی روسیه 2018 را برای راحتی مسافران در انتخاب هتل و شهر هایی که این بازی های انجام میشود فراهم کرده اند. تیک تریپ نیز در این راستا جهت بهبود و سهولت روند انتخاب تور جام جهانی روسیه اعم از انتخاب هتل ، شهر ، بلیط بازی ها ، پرواز ها و  مهم تر از همه هزینه تور های جام جهانی سعی بر این دارد اطلاعات جامعی را در اختیار مسافران قرار دهد.

با ما هم سفر جام جهانی 2018 روسیه باشید.

تور جام جهانی روسیه 2018
جام جهانی روسیه 2018

خرید بلیت جام جهانی روسیه 2018

برای خرید بلیط جام جهانی 2018 روسیه میتوانید به سایت فیفا مراجعه کنید و بلیط مسابقات را خریداری کنید. ولی برای خرید نیاز به Credit card یا کارت های بین المللی برای ارسال الکترونیک پول به حساب فیفا خواهد بود. این پروسه امکان دارد برای برخی افراد پیچیده و نتوانند که بلیط مسابقات مورد نظر خود را خریداری کنند. در این راستا تیک تریپ در کنار شما خواهد بود تا آسوده بلیط مورد نیاز خود را رزرو و خریداری کنید. شما میتوانید بدون نیاز به کارت های بین المللی و پیچیدگی آنها با تیک تریپ تماس گرفته و بلیط بازی های مورد نظر خود را خریداری کنید. تیک تریپ برای رزرو هتل و بلیط هواپیما نیز در کنار شما خواهد بود تا با سفری آسوده به تماشای بازی های جام جهانی روسیه بروید.

برای خرید  بلیط هواپیما (بلیط چارتر و بلیط سیستمی) و رزرو هتل، میتوانید به سامانه جستجو تیک تریپ مراجعه کنید.

قیمت بلیط جام جهانی روسیه 2018

برای خرید بلیط جام جهانی روسیه باید دقت داشته باشید که قیمت های بازی ها متفاوت بوده و هر جایگاه با قیمت های متفاوتی فروخته میشود . ارزان ترین بلیط بازی ها در مسابقات گروهی می باشد و قیمت آن بین 105 تا 210 دلار البته بستگی به جایگاه دارد ، گران ترین بلیط بازی ها نیز به بازی فینال است که البته این نیز بستگی به جایگاه دارد و قیمت آن 455 تا 1100 دلار است

قیمت بلیط جام جهانی روسیه 2018
قیمت بلیط جام جهانی روسیه 2018

قیمت بلیط جام جهانی روسیه

ردیف 1 : بازی افتتاحیه بین روسیه و عربستان – بین 220 تا 550 دلار
ردیف 2 : بازی های گروهی که تیم ملی کشورمان نیز در این بازی ها حضور دارد – بین 105 تا 210 دلار
ردیف 3 : بازی های یک هشتم نهایی – بین 115 تا 245 دلار
ردیف 4 : بازی های یک چهارم نهایی – بین 175 تا 365 دلار
ردیف 5 : بازی های نیمه نهایی – بین 285 تا 750 دلار
ردیف 6 : بازی رده بندی برای سوم و چهارمی – بین 175 تا 365 دلار
ردیف 7 : بازی فینال – بین 455 تا 1100 دلار

تاریخ و ورزشگاه بازی های تیم ملی کشورمان در جام جهانی 2018

بازی اول تیم ملی کشورمان مقابل مراکش انجام خواهد شد. به همین ترتیب در ادامه با اسپانیا و سپس با پرتغال بازی خواهیم نمود و به این ترتیب مرحله گروهی به پایان خواهد رسید.

1. بازی اول در تاریخ 25 خرداد 97 ساعت 18:30 به وقت تهران، در ورزشگاه سنت پترزبورگ شهر سنت پترزبورگ بین ایران و مراکش خواهد بود

ورزشگاه سنت پترزبورگ شهر سنت پترزبورگ بین ایران و مراکش
ورزشگاه سنت پترزبورگ شهر سنت پترزبورگ بین ایران و مراکش

2. بازی دوم در تاریخ 30 خرداد 97 ساعت 21:30 به وقت تهران، در ورزشگاه کازان شهر کازان بین ایران و اسپانیا خواهد بود

ورزشگاه کازان شهر کازان بین ایران و اسپانیا
ورزشگاه کازان شهر کازان بین ایران و اسپانیا

 

3. بازی سوم در تاریخ 4 تیر 97 ساعت 21:30 به وقت تهران، در ورزشگاه موردویا شهر سارانسک بین ایران و پرتغال خواهد بود

ورزشگاه موردویا شهر سارانسک بین ایران و پرتغال
ورزشگاه موردویا شهر سارانسک بین ایران و پرتغال

توصیه‌های مسافرتی در تور جام جهانی روسیه ٢٠١٨

جایگاه قرار گیری در استادیوم های جام جهانی روسیه

جایگاه بلیت های CAT 3 ، در پشت دروازه های ورزشگاه قراردارند.
جایگاه بلیت های CAT 2 ، در محدوده کرنرها قراردارند.
جایگاه بلیت های CAT 1 ، در امتداد خط طولی زمین فوتبال قراردارند.

طبق اعلام کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی روسیه 2018 ، کلیه تماشاگران در صورت داشتن بلیت مسابقات و ارائه کارت هواداری، می توانند به صورت کاملا رایگان از سیستم حمل و نقل ریلی بین شهرهای برگزاری مسابقات استفاده نمایند.

ویزا 

دریافت ویزا لازم نیست هواداران فوتبال نیاز به دریافت ویزا نخواهند داشت. این قانون ۱۰ روز قبل از برگزاری مسابقات اجرا خواهد شد و تا ۱۰ روز پس از پایان جام ادامه خواهد داشت.

آب‌وهوا 

آب‌وهوا معتدل خواهد بود حتما آب‌وهوای روسیه را با آن زمستان‌های سخت و طاقت‌فرسایش به یاد دارید، اما خبر خوب این است که آب‌وهوا در طول دوره جام جهانی نسبتا گرم است، و چیزی حدود ۲۰ درجه سانتی گراد خواهد بود.

تبدیل ارز

تبدیل ارز را فراموش نکنید ارز کشور روسیه روبل است و یک روبل روسیه تقریبا ۵۶ تومان ایران است.

برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید