ماسان کوپ

ماسان کوپ یکی از زیباترین و شگفت انگیزترین مناطق شهرستان گنبد کاووس است، روستای ماسان در اردیبهشت ماه بهشت را به تصویر می کشد که بهترین فرصت برای طبیعت گردی است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با ماسان کوپ همراه تیک تریپ باشید.

ماسان گنبد کاووس

ماسان

ماسان را نمی توان در قالب عکس به نمایش گذاشت باید رفت و دید که خالق هستی، بخشی از زیبای را در این منطقه چطور به نمایش گذاشته است. مزارعی که بین تپه ها و دره ها سبز قرار گرفته، زیبایی خیره کننده را خلق کرده است.

دشت ماسان
اگر قصد سفر در اردیبهشت ماه دارید این منطقه را برای سفر و تجربه متفاوت انتخاب کنید، استشمام بوی طبیعت بکر و پاکیزه این منطقه یک دنیا تازگی را رقم می زند. کافی است در میان دره ها و تپه های سر سبز ماسان قدم بردارید و رنگ بوی زندگانی احساس کنید.

ماسان

روستایی ماسان

روستایی ماسان کوپ از توابع داشلی برون شهرستان گنبد کاووس در استان گلستان با 65 خانوار و جمعیت بالغ بر 352 نفر است.

برای خرید بلیط هواپیما (بلیط چارتر و بلیط سیستمی) و رزرو هتل، می توانید به سامانه جستجو تیک تریپ مراجعه کنید.

ماسان کوپ

دره ماسان در گنبد کاووس دره ماسان

ماسان رویا را با واقعیت در هم آویخته و طبیعتی شگفت انگیز در شمال شرق ایران (گنبد کاووس در استان گلستان) به وجود آورده است. منطقه ای بکر و پاکیزه که شما مجذوب خود می کند. ماسان خوشبختانه هنوز دست خوش تخریب انسانی (ریختن زباله) قرار نگرفته و محیط زیستی پاک را زمینه خود کرده است.

طبیعت ماسان

به طبیعت احترام بگذاریم

اگر در اردیبهشت و خرداد ماه به ماسان سفر کردید در حفظ محیط زیست منطقه کوشا باشید و از ریختن هرگونه زباله ها خودداری کنید و به محیط زیست احترام بگذارید و از زیبای آن نهایت آرامش و لذت ببرید.

دشت ماسان در گنبد کاووس

دسترسی به روستا

این منطقه فوق العاده زیبا (ماسان کوپ ) در 55 کیلومتری شهرستان گنبد کاووس درشرق استان گلستان واقع شده، که حدود 22 کیلومتر از مسیر بصورت جاده ناهموار و خاکی و در برخی مناطق صعب العبور است.

برای خرید بلیط هواپیما گرگان به سامانه جستجوی تیک تریپ مراجعه کنید.

برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید