شهرهای مهم امارات

کشور امارات متحده عربی اتحادی از هفت شیخ نشین کوچک به پایتختی شهر ابوظبی می باشد که در جنوب غربی قاره ی آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان و در خاورمیانه واقع شده است که از جنوب با عربستان سعودی و قطر، از شرق با عمان و از شمال با خلیج فارس همسایه است.برای آشنایی بیشتر با شهرهای مهم امارات متحده عربی با تیک تریپ همراه باشید.

شهرهای مهم امارات متحده عربی شامل دبی، شارجه، ابوظبی، العین و … می باشد که هر یک به تنهایی از استقلال بسیاری برخوردار هستند.کشور امارات از بزرگترین ذخایر نفتی دنیا به حساب می آید که این کشور را در حد ثروتمندی کشورهای اروپای غربی رسانده است و باعث پیشرفت و رشد این کشور شده است.

ابوظبی ( پایتخت امارات )

امارات متحده عربی

شهر ابوظبی پایتخت کشور امارات متحده عربی است که در سال 2008 به عنوان پنجمین شهر گران دنیا به شمار رفته است و درست سال بعد به عنوان دومین شهر گران دنیا برای مسافران انتخاب شده است.ابوظبی بزرگترین امارت هفتگانه کشور امارات متحده عربی می باشد که مساحت آن حدود 67340 کیلومتر مربع است و در ساحل جنوبی خلیج فارس واقع شده است.این شهر به شکل حرف T می باشد و دارای آب و هوایی گرم و مرطوب غیر از زمستان ها که هوا خنک می باشد.برای آشنایی با جاهای دیدنی ابوظبی با ما همراه باشید.

دبی

امارات متحده

شهر دبی بندری گردشی با جاهای دیدنی مدرن و تاریخی و طبیعی بسیار می باشد که در جنوب کشور ایران و در حاشیه خلیج فارس قرار دارد که با حدود 5 درصد از وسعت خاک کشور امارات متحده عربی بعد از شهر ابوظبی یکی از بزرگترین شهرهای این کشور به حساب می آید.دبی یا همان دوبی از لحاظ جمعیت بیشترین میزان اقامت را در میان هفت امارات دیگر کشور امارات متحده عربی دارد بعد از شهر ابوظبی که پایتخت سیاسی کشور امارات متحده عربی است دبی پایتخت تجارتی این کشور به حساب می آید.جاهای دیدنی دبی و جاذبه های تفریحی مدرن آن به سرعت این شهر را به یکی از مقصدهای محبوب گردشگری امارات تبدیل کرده است.

العین

امارات متحده عربی

شهر العین از دیگر شهرهای کشور امارات می باشد که از زیباترین شهرهای آن نیز به شمار می رود، شهر العین به دلیل وجود کوه های حجر که بر فراز شهر قرار گرفته اند دارای چشمه ها و قنات های متعددی است و نسبت به شهرهای دیگر امارات شب های خنک و زیبایی دارد.

شارجه

امارات متحده عربی

شهر شارجه یکی از هفت امارت دولت امارات متحده عربی می باشد که با تمامی امارات های کشور امارات حدود مشترک دارد، مساحت این شهر حدود 2600 کیلومتر مربع می باشد و از نظر خط ساحلی تقریبا 16 کیلومتر از ساحل کشور امارات را به خود اختصاص داده است.جاهای دیدنی شارجه و تفریحات بی نظیرش این شهر را به یکی از شهرهای توریستی امارات تبدیل کرده است.

عجمان

امارات متحده عربی

شهر عجمان از کوچکترین امیرنشین امارات متحده عربی اس که بین شهر شارجه و شهر ام القوین قرار گرفته است، این شهر دو قطعه جدا و دور افتاده به نام های مصفوت و منامه دارد که طول ساحل آن حدود 16 کیلومتر است.

تور دبی

برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید