هزینه سفر به شیراز

شهر شیراز یکی از مقاصد مهم گردشگری کشورمان می باشد که در میان تویستان خارجی و داخلی از محبوبیت خاصی برخوردار است، برای برنامه ریزی یک سفر خوب و لذت بخش مهمترین مسئله اطلاع داشتن از هزینه ها است.مطمئنا هزینه های مربوط به بلیط، هتل، خورد و خوراک و بازدید از جاهای دیدنی بخش مهم سفر را تشکیل می دهند که دانستن آن ها شما را در برنامه ریزی سفرتان بسیار کمک می کند. برای آشنایی با هزینه سفر به شیراز با تیک تریپ همراه باشید.

هزینه رفتن به سفر شیراز

حداقل قیمت بلیط هواپیما تهران به شیراز ( رفت ) حدود 230 هزار تومان و حداکثر قیمت بلیط هواپیما به شیراز ( رفت ) حدود 595 هزار تومان می باشد، در مسیر برگشت حداقل بلیط هواپیما شیراز به تهران ( برگشت ) تقریبا 175 هزار تومان و حداکثر بلیط هواپیما شیراز به تهران 720 هزار تومان می باشد.

اما اگر برای سفرتان بودجه کمتری را در نظر گرفته اید بلیط قطار و اتوبوس به ترتیب بهترین گزینه ها برای شما هستند.با این حساب بلیط قطار شیراز از 86 هزارتومان شروع می شود و تا 170 هزارتومان می رسد، بلیط اتوبوس نیز از40 تا 90 هزار تومان می باشد، انتخاب روش رسیدن به شیراز بستگی به خودتان دارد و بنا به سلیقه و بودجه شما انتخاب می شود.فاصله طولانی از تهران تا شیراز در سفر زمینی حدود 930 کیلومتر می باشد و بیشتر از 10 ساعت رانندگی را در پیش دارید.

برای خرید بلیط هواپیما شیراز (بلیط چارتر و بلیط سیستمی) و رزرو هتل کیش ، می توانید به سامانه جستجو تیک تریپ مراجعه کنید.

هزینه اقامت در سفر به شیراز

شهر شیراز باتوجه به هتل های خوب و با کیفیت بسیارش گزینه های متنوعی برای اقامت را در اختیار شما و مسافران گذاشته است، بعد از تصمیم گیری و مشخص کردن بودجه ی سفرتان وقت آن می رسد که هزینه ایی که برای اقامت نیاز دارید را مشخص کنید.در این شهر برای رزرو اتاق دو تخته در هتل لوکس حدود 300 هزار تومان تا 600 هزار تومان، قیمت هتل های میان رده حدود 100 تا 300 هزار تومان می باشد و گزینه های ارزان تر برای اتاق های دو تخته 170 هزار تومان و … می باشد.باز هم انتخاب محل اقامت از گزینه های دیگری است که بستگی به سلیقه شما دارد .برای آشنایی بیشتر با هتل های شیراز با ما همراه باشید.

هزینه حمل و نقل در سفر به شیراز

در سفر به شیراز متوجه می شوید که سیستم حمل و نقل عمومی خوبی در این شهر برقرار است و اگر نخواهید از ماشین شخصی خودتان استفاده کنید با خیال راحت می توانید از حمل و نقل عمومی استفاده کرده و لذت ببرید.اتوبوس، تاکسی خطی، تاکسی انلاین و مترو از گزینه های حمل و نقل برای رفت و آمد شما هستند که می توانید با کمترین هزینه ها در شیراز گردش کنید.

هزینه خورد و خوراک در سفر به شیراز

اگر بدنبال خورد و خوراک کم هزینه و به صرفه می باشید بهتر است که خودتان دست به کار شوید و با خرید وسیله های اولیه غذای مناسب با سلیقه خود را با کمترین هزینه محیا کنید اما اگر از آن دسته افرادی هستید که قصد آشپزی در سفر را ندارید میتوانید رستوران های با کیفیت خوب و قیمت مناسبی را پیدا کنید و از سفر خود و غذاهای محلی شهر شیراز لذت ببرید.

بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید