ویزای امارات متحده عربی

امارات متحده عربی از جمله کشورهایی است که به هیچکدام از شهرهایش بدون ویزا امکان سفر ندارید، برای گرفتن ویزای امارات ابتدا باید بدانیم برای مسافرتمان چه ویزایی مناسب تر است.برای آشنایی بیشتر با ویزای امارات متحده عربی در ادامه با تیک تریپ همراه باشید.

جالب است بدانید برای گرفتن ویزای امارات نیاز نیست مستقیم به سفارت این کشور بروید، حتی لازم نیست خودتان به اداره ی مهاجرت بروید چون نیاز به مصاحبه نیست و امارات صدور ویزا را به عهده ی اداره ی مهاجرت و وزارت کار گذاشته است.قبل از اقدام به دریافت ویزای امارات بهتر است بدانید که چه ویزایی برای سفرتان مناسب تر است، کشور امارات چند نوع ویزا برای مسافران صادر می کند که شامل ویزای چهارده روزه، یک ماهه و سه ماهه می باشد.

انواع ویزای امارات متحده عربی

1- ویزای چهارده روزه ی امارات متحده عربی

2- ویزای یک ماهه امارات متحده عربی

3- ویزای سه ماهه امارات متحده عربی ( در این ویزا حتما باید کارگزار اقدام کند و معمولا به درخواست شخص برای ویزای سه ماهه پاسخ نمی دهند.)

نکته ایی که حتما باید به یاد داشته باشید این است که بعد از صدور هر نوع ویزا تنها تا 2 ماه فرصت دارید وارد خاک امارات شوید که اگر زمان را از دست بدهید باید باز هم اقدام کنید.

نکته ایی دیگر که باید حتما به آن توجه داشته باشید، در صورتی که اعتبار ویزا تمام شود و شما کشور امارات را ترک نکنید به ازای هر روز اقامت غیر قانونی صدهزار درهم جریمه می شوید.

مدارک لازم برای ویزای امارات متحده عربی

ویزای کشور امارات برای ایرانیان یکی از راحت ترین ویزاهایی است که برای مسافرهای ایرانی صادر می شود، مدارک مورد نیاز شامل اسکن رنگی از صفحه اول پاسپورت معتبر مسافر می باشد و اعتبار پاسپورت باید حداقل شش ماه به پایان اعتبار آن مانده باشد.

ویزای امارات چند روزه صادر می شود؟

سوال بعدی که برای مسافران پیش می آید این است که ویزایشان چند روزه آماده می شود، باید بگیم که بعد از ارسال مدارک و پرداخت هزینه باید کمی منتظر صدور ویزا بمانند.صدور هرکدام از ویزاهای امارات حدود 7 تا 10 روز کاری طول می کشد و روز کاری دقیقا از فردای ارسال مدارک آغاز می شود و هرگونه تعطیلات رسمی و … نیز به زمان آن اضافه می کند.

تور جام ملت های آسیا

برای خرید بلیط و تور جام ملت های آسیا 2019 با ما تماس بگیرید. یا به صفحه تور ها که به صورت لینک درج شده است مراجعه کنید.

شماره تماس : 75225000 – 021

شماره موبایل : 09359911111

بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید