تور آنتالیا 7 شب 8 روز با پرواز ایران ایر

تور آنتالیا 7 شب 8 روز با پرواز ایران ایر  برای خرید و قیمت تور آنتالیا به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی) با شماره 88768620 تماس بگیرید. آنتالیا در غرب کشور ترکیه منطقه مدیترانه واقع شده که تابستان های گرم و طولانی دارد، آنتالیا شهر ساحل و دریا است و بهترین مکان برای مسافرت خارجی است در ادامه با تیک تریپ همراه باشید.
تور آنتالیا
  • مدت اقامت : 7 شب 8 روز
  • راهنمای تور : راهنمای فارسی زبان
  • خدمات پرواز : پرواز ایران ایر
  • ترانسفر : ترانسفر فرودگاهی
  • خدمات هتل : 7 شب اقامت
  • خدمات تور : ترانسفر فرودگاهی ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی
  • مدارک لازم : پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد
هواپیمایی ایران ایر
تاریخ رفت :  
اعتبار پکیج :
 

تور آنتالیا 7 شب 8 روز با ایران ایر  برای خرید و قیمت تور آنتالیا به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی) با تیک تریپ تماس بگیرید.

* کمیسیون کودک 2 الی 12 سال معادل کمیسیون بزرگ سال می باشد.
* در صورت درخواست صندلی بیزینس پرواز ماهان ایر به پکیچ مبلغ … هزار تومان اضافه می شود.
* صندلی های بیزینس کلاس ماهان دارای کانتر اختصاصی بیزینس و لانپ ماهان در فرودگاه امام خمینی می باشد.
* نرخ کودک زیر دو سال … هزار تومان و نرخ کودک 2 تا 6 سال … می باشد. پرداخت 50 درصد از مبلغ تور در زمان ثبت نام الزامی است.
* قیمت کودک 2 الی 12 سال فقط، برای کودک به همراه والدین در یک اتاق معتبر می باشد. در صورت وجود 2 کودک یا بیشتر در یک اتاق برای اطلاع از قیمت کودک دوم با ما تماس بگیرید.

آنتالیا

آنتالیا در غرب کشور ترکیه و منطقه مدیترانه واقع شده است که تابستان های گرم و طولانی دارد، آنتالیا شهر ساحل و دریا است.این شهر ترکیبی از ساحل مدرن و فرهنگ سنتی ترکیه است که جاذبه ها و جاهای دیدنی آنتالیا را بسیار کرده است. 

آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی کشور ترکیه است که به دلیل وجود سواحل زیبا و سرمایه گذاری درست به یکی از قطب های توریستی منطقه تبدیل شده است. بهترین تفریحات آنتالیا را اغلب تفریحات آبی تشکیل میدهند. اما در کنار تفریحات آبی متنوع آنتالیا، تفریحات خاص دیگری نیز در این شهر ساحلی وجود دارد.

در آنتالیا جاهای دیدنی و تفریحی بسیار است که امکان دارد به بازدید از همه آن ها نرسید. برای آشنایی بیشتر با بهترین جاهای دیدنی آنتالیا برای لینک کلیک کنید.
برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید