تور آنتالیا 6 شب 7 روز با پرواز اطلس گلوبال

تور آنتالیا 6 شب 7 روز با پرواز  اطلس گلوبال برای خرید و قیمت تور آنتالیا به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی) با شماره 88768620 تماس بگیرید. آنتالیا در غرب کشور ترکیه منطقه مدیترانه واقع شده که شهر ساحل و دریا است و بهترین مکان برای مسافرت خارجیتلقی می شود. در ادامه با  تیک تریپ همراه باشید.
تور آنتالیا
  • مدت اقامت : 6 شب 7 روز
  • راهنمای تور : دارد
  • خدمات پرواز : اطلس گلوبال
  • ترانسفر : ترانسفر فرودگاهی
  • خدمات هتل : 6 شب اقامت
  • خدمات تور : ترانسفر فرودگاهی ، راهنما ، بیمه سامان تا سقف 10.000 یورو
  • مدارک لازم : پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد
پرواز اطلس گلوبال
تاریخ رفت :  

 

اعتبار پکیج :
 

تور آنتالیا 6 شب 7 روز با پرواز اطلس گلوبال برای خرید و قیمت تور آنتالیا به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی) با تیک تریپ تماس بگیرید.

نرخ کودک زیر 2 سال … تومان 

پرداخت 50% مبلغ کل هنگام ثبت نام و رزرو تور الزامی است

ارسال کپی پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتبار در هنگان ثبت نام الزامی است. 

نکته: قیمت ها براساس دلار … تومان است و امکان افزایش وجود دارد براساس نرخ دلار

آنتالیا

آنتالیا در غرب کشور ترکیه و منطقه مدیترانه واقع شده است که تابستان های گرم و طولانی دارد، آنتالیا شهر ساحل و دریا است.این شهر ترکیبی از ساحل مدرن و فرهنگ سنتی ترکیه است که جاذبه ها و جاهای دیدنی آنتالیا را بسیار کرده است. 

آنتالیا یکی از شهرهای ساحلی کشور ترکیه است که به دلیل وجود سواحل زیبا و سرمایه گذاری درست به یکی از قطب های توریستی منطقه تبدیل شده است. بهترین تفریحات آنتالیا را اغلب تفریحات آبی تشکیل میدهند. اما در کنار تفریحات آبی متنوع آنتالیا، تفریحات خاص دیگری نیز در این شهر ساحلی وجود دارد.

در آنتالیا جاهای دیدنی و تفریحی بسیار است که امکان دارد به بازدید از همه آن ها نرسید. برای آشنایی بیشتر با بهترین جاهای دیدنی آنتالیا برای لینک کلیک کنید.
برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید