درباره ما

مجله گردشگری تیک تریپ

مجله گردشگری تیک تریپ در راستا بهبود و رشد اماکن گردشگری اعم از ایرانگردی، جهانگردی، طبیعت گردی و معرفی فرودگاه ها، هتل ها و ایرلاین ها است و سعی برآن دارد که اطلاعات جامع و کاملی را انتشار دهد.

تیک تریپ در روند تور ها، بلیط هواپیما (بلیط چارتر و بلیط سیستمی) و رویداد های ایران و جهان نیز در کنار شما است ما بر این باور هستیم که می توانیم بهترین راهنمای سفر برای ساختن سفری خاطره انگیز همراه شما باشیم.
البته در دنیا امروزی که ایران عزیزمان با وجود تاریخ و فرهنگ کهن سرزمینی با هزاران رنگ که طبیعتی چهار فصل را نقش بسته است و از مردمی خونگرم و مهمان نواز نشات میگیرد مورد کم لطفی و بی مهری رسانه های خارجی و صد البته در کنار بی توجهی خودمان نیز به این مرز بوم این نتیجه را حاصل خواهد کرد که آن طور که شایسته است معرفی نشود.

در دنیایی فناوری اطلاعات و شکست مرز ها در فضای اینترنت بر این باور هستیم که ایران عزیزمان آن طور که شایسته هست به تصویر بکشیم.

تیک تریپ همانطور که گفتیم در زمینه جهانگردی نیز سعی دارد جاذبه های و مکان دیدنی دیگر کشورها را نیز بنا بر صحت اطلاعات معرفی می کند که البته ما فارغ از نیازهای مسافران و ماجرجویان نخواهیم شد و آنچه برای سفر شما باشد اعم از بهترین و اقتصادی ترین هتل ها و بلیط هواپیما در کنار شما خواهیم بود.

اهداف ما

– بهبود و رشد صنعت گردشگری ایران و معرفی جاذبه های گردشگری تمام نقاط این سرزمین کهن
– معرفی جاذبه ها و امکان توریستی دیگر کشورها و راهنمای جامع سفر و خرید به تمام نقاط دنیا
– معرفی صنایع دستی و سوغات شهر های ایران و دیگر نقاط دنیا
– تولید و انتشار محتوا و رسانه تصویری در جهت صحت و جامع بودن
– معرفی تور ها و رویداد ها مهم گردشگری در ایران و دیگر نقاط جهان
– فرهنگ سازی و محافظت از زیبای های طبیعت و آثار تاریخی و هنری
– شناخت فرهنگ و آداب رسوم شهر های ایران و دیگر نقاط جهان
– شناخت ایرلاین ها و فرودگاه های ایران و دیگر نقاط جهان
– راهنمایی خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی

با ما همسفر لحظات خوش زندگی باشید.

تیک تریپ