تور بمبئی و گوا 7 شب و 8 روز با پرواز ایران ایر

تور بمبئی و گوا 7 شب و 8 روز با پرواز ایران ایر برای خرید و قیمت تور بمبئی و گوا به همراه ( گشت شهری،تور کشتی،ترانسفر فرودگاهی) بمبئی شهری بسیار بزرگ و یکی از مهم‌ترین شهرهای کشور هند است. گوا در هند واقع شده که سواحل زیبای گوا، یکی از محبوب‌ ترین مقصدهای گردشگری در دنیا است. برای خرید تور گوا با بهترین قیمت و امکانات با مشاوران ما تماس بگیرید

تور بمبئی و گوا
  • مدت اقامت : ۷ شب و ۸ روز | 2 شب بمبئی 5 شب گوا
  • راهنمای تور : -
  • خدمات پرواز : با پرواز ایران ایر
  • ترانسفر : ترانسفر فرودگاهی
  • خدمات هتل : 7 شب اقامت با خدمات (BB در بمبئی و ALL در گوا)
  • خدمات تور : ویزای توریستی-یک گشت شهری در بمبئی و یک گشت شهری در گوا همراه با تور کشتی بر روی رودخانه ماندوی و راهنما - پرواز داخلی بمبئی به گوا و بالعکس-بیمه مسافرتی
  • مدارک لازم : اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار با درج امضا مسافر همراه 2 قطعه عکس رنگی 5*5 و کپی شناسنامه(صفحه اول و دوم) کپی کارت ملی پشت و رو | فرم پر شده جهت اطلاعات مسافر (لطفا جهت دریافت این فرم با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمایید)

هزینه اطفال زیر 2 سال مبلغ  … تومان می باشد.
پرواز چارتر می باشد , لذا پس از درخواست به هیچ عنوان قابل کنسل کردن نمی باشد .
مسئولیت کنترل گذرنامه از جهت اعتبار و هرگونه ممنوعیت خروج از کشور به عهده آژانس درخواست کننده می باشد.
در صورت تایید نشدن هتل درخواستی هتل مشابه جایگزین میگردد.
پرداخت 50% مبلغ تور هنگام ثبت نام الزامی می باشد.

گوا 

گوا نام شهری بندری و ایالتی در حاشیه جنوب غربی هندوستان است. گوا شامل بندر گوا و شهر گوای کهنه یا شهر قدیمی گوا در فاصله حدوداً ۴۰ کیلومتری آن می‌باشد. گوا یک مقصد گردشگری کامل و فراتر از سواحل زیبا است ترکیبی از فرهنگ هندی و پرتغالی، غذای دریایی، سواحل شنی، ورزش‌ها و تفریحات آبی است که مهم‌ترین جاذبه‌ی این منطقه، سواحل شنی زیبا است.  

بمبئی

شهر مومبای که قبلا بمبئی نام داشت، شهری بسیار بزرگ و یکی از مهم‌ترین شهرهای کشور هند است. این شهر هزاررنگ، سرشار از تنوع فرهنگی و مذهبی است. پرنده‌های عجیب و غریب دارد. جمعیت زیاد این شهر از همه‌ی طبقات اجتماعی کنار هم زندگی می‌کنند.
هواپیمایی ایران ایر
ساعت پرواز :
روزهای پرواز : –
برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید