رزرو هتل

رزرو هتل از هتل های 5 ستاره تا هتل آپارتمان، متل، سوییت، مهمانسرا، خانه سنتی، خانه تاریخی، اقامتگاه بوم‌گردی، کاروانسرا، مجتمع اقامتی و… سراسر ایران در تیک تریپ قرار داده شده است. در تعطیلات رزرو هتل یکی از دغدغه های اصلی مسافران است حال اگر تعطیلات نوروزی پیش رو باشد که شرایط رزرو سخت تر خواهد بود. با ما همراه باشید.

امروزه سفر در ایام تعطیل همچنین عید نوروزی در سبد خانوار ایرانی جایگاه ویژه ای دارد حال اگر سفر برای مدتی کوتاه و با یک خودروی شخصی باشد یا اینکه از طریق خرید بلیط هواپیما، قطار یا اتوبوس بخواهید بروید. که برای اقامت در مقصد مورد نظرتان نیاز به رزرو هتل دارید اما برخی از مسافران برای پیدا کردن هتل مناسب به زمان رسیدن به مقصد موکول می کنند که این روش در زمان پیک سفر همانند عید نوروز به یکی از مقاصد داخلی همانند شیراز، اصفهان، یزد، کیش، مشهد و … امکان دارد مشکلاتی را برایتان ایجاد و اتاق خالی گیرتان نیاید. بهتر است قبل از سفر به این شهرها اقدام به رزرو کنید.

واچر چیست؟

واچر در حقیقت همان رسید هتل است. برگه ای که در آن اطلاعات کامل رزرو انجام شده مانند مشخصات اتاق، تاریخ، مدت اقامت، خدمات هتل، نام میهمانان و … در مورد رزرو انجام شده در آن نوشته شده است. زمانی که یک هتل رزرو می کنید، در مرحله نهایی به شما برگه ای داده می شود که تایید کننده رزرو شماست و شما باید آنرا در اختیار مسافر قرار دهید تا در هنگام ورود به هتل، آنرا به پذیرشگر هتل تحویل دهد.

بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید