تور کوش آداسی و ازمیر 6 شب 7 روز با پرواز سان اکسپرس

تور ازمیر و کوش آداسی 6 شب 7 روز با پرواز سان اکسپرس برای خرید و قیمت تور تور ازمیر و کوش آداسی به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی) کوش آداسی بندری پرطرفدار در سواحل دریای مدیترانه در ترکیه و ازمیر شهری مرزی بوده که در غرب ترکیه است. با تیک تریپ همراه باشید.
تور ازمیر و کوش آداسی
  • مدت اقامت : 6 شب 7 روز
  • راهنمای تور : راهنمای فارسی زبان
  • خدمات پرواز : پرواز سان اکسپرس
  • ترانسفر : ترانسفر فرودگاهی
  • خدمات هتل : 6 شب اقامت و دارای استخر آبگرم
  • خدمات تور : ترانسفر ، راهنمای فارسی زبان ، بیمه مسافرتی (زیر 60 سال)
  • مدارک لازم : پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد
هواپیمایی سان اکسپرس
تاریخ رفت : .
اعتبار پکیج :
.

تور ازمیر و کوش آداسی 6 شب 7 روز با پرواز سان اکسپرس برای خرید و قیمت تور ازمیر و کوش آداسی به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی،بیمه مسافرتی) با تیک تریپ تماس بگیرید.

استفاده از راهنمای خارج از برنامه تعیین شده با توافق مسافر انجام می گیرد و آژانس در این مورد پاسخگو نیست.
کمیسیون کودک 6 تا 12 سال نصف بزرگسال می باشد. هنگام ثبت نام دریافت 50% مبلغ الزامی است.

کودک 2 تا 6 سال …
نرخ کودک زیر 2 سال .. تومان است.
بار مجاز مسافر 30 کیلو می باشد.

ازمیر 

ازمیر شهری مرزی بوده که در غرب ترکیه و مردم ازمیر برخلاف استانبول هنوز به سبک سنتی زندگی می کنند.این شهر بسیار آرام و بدور از شلوغی است و گردشگران و توریستان اغلب برای تجربه استراحت و سکوت به این شهر می آیند، ازمیر بعد از استانبول و آنکارا وسیع ترین شهر ترکیه و از لحاظ اقتصادی نیز اهمیت قابل توجه دارد.

کوش آداسی

کوش آداسی بندری پرطرفدار در سواحل دریای مدیترانه در ترکیه می باشد، شهری بندری که تفریحات متنوعی برای گردشگران فراهم می کند، جاهای دیدنی کوش آداسی، مراکز خرید با قیمت های مناسب و سرگرمی های پر جنب و جوش از جاذبه های این شهر می باشد که کوش آداسی را به یکی از مقاصد محبوب برای تعطیلات تبدیل کرده است.
برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید