تور مالزی 4 شب کوالالامپور 3 شب پنانگ با پرواز ماهان

تور مالزی 4 شب کوالالامپور 3 شب پنانگ با پرواز ماهان خرید و قیمت تور کوالالامپور و پنانگ به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی) کوالا لامپور پایتخت کشور مالزی و بزرگ‌ ترین شهر این کشور است و کوالالامپور یکی از سه قلمرو فدرال مالزی به حساب می‌آید که مستقیماً زیر نظر دولت اداره می‌شود. این شهر و مناطق اطراف آن به عنوان منطقه‌ای مستقل در دل ایالت سلانگور قرار دارند. پنانگ از جمله زیباترین و توریستی ترین مناطق این کشور آسیایی به شمار می رود. برای خرید تور کوالالامپور با بهترین قیمت و امکانات با مشاوران ما تماس بگیرید. 

تور مالزی (کوالالامپور-پنانگ)
  • مدت اقامت : ۷ شب (4 شب کوالالامپور 3 شب پنانگ)
  • راهنمای تور : راهنمای فارسی زبان
  • خدمات پرواز : پرواز ماهان
  • ترانسفر : ترانسفر فرودگاهی
  • خدمات هتل : 4 شب کوالالامپور 3 شب پنانگ
  • خدمات تور : سیم کارت , بیمه مسافرتی , ترانسفر بین شهری
  • مدارک لازم : پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد

نرخ کودک زیر دو سال  … هزار تومان می باشد.

پنانگ 

پــِنانگ، ایالتی در کشور مالزی است که بسیاری آن را به نام «مروارید شرق» می‌شناسند. بخش عمده آن در یک جزیره واقع شده است که مرکز این ایالت در همین جزیره، جرج تاون، است. این شهر از جمله زیباترین و توریستی ترین مناطق این کشور آسیایی به شمار می رود.

کوالالامپور

کوالالامپور یکی از مدرن‌ترین و دیدنی‌ترین شهرهای آسیای جنوب شرقی است که در ساحل شبه جزیره مالزی قرار دارد و بزرگ‌ترین شهر و پایتخت مالزی به شمار می‌رود. 

گردشگری نقش مهمی در اقتصاد کوالالامپور  بازی می‌کند. تعداد زیادی هتل زنجیره‌ای مشهور در این شهر وجود دارد. کوالالامپور با ۸/۹ میلیون بازدیدکننده در هر سال، ششمین شهر پربازدید جهان به شمار می‌رود. تنوع فرهنگی، هزینه‌های نسبتا پایین و فروشگاه‌های متنوع عوامل مهمی در جذب گردشگر به سوی این شهر محسوب می‌شوند.
تاریخ پرواز :.
اعتبار 
.
برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید