تور مالزی 4 شب کوالالامپور 3 شب لنکاوی با پرواز ماهان

تور مالزی (4 شب کوالالامپور 3 شب لنکاوی ) پرواز ماهان خرید و قیمت تور مالزی به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی) کوالا لامپور پایتخت کشور مالزی و بزرگ‌ ترین شهر این کشور است و کوالالامپور یکی از سه قلمرو فدرال مالزی به حساب می‌آید که مستقیماً زیر نظر دولت اداره می‌شود. این شهر و مناطق اطراف آن به عنوان منطقه‌ای مستقل در دل ایالت سلانگور قرار دارند. لنکاوی جزیره‌ی زیبا و جذابی است که با توجه به جاذبه‌های اکوتوریسمی که دارد، آن را به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب در مالزی معروف کرده است. این مجمع‌الجزایر تقریبا از صد جزیره تشکیل شده است و در محل برخورد تنگه مالاکا با آب‌های دریاهای آندامان قرار دارد. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه‌ای است.
تور مالزی
  • مدت اقامت : 4شب کوالالامپور 3 شب لنکاوی
  • راهنمای تور : راهنمای فارسی زبان
  • خدمات پرواز : پرواز ماهان
  • ترانسفر : ترانسفر فرودگاهی
  • خدمات هتل : 7 شب هتل با صبحانه
  • خدمات تور : سیم کارت , گشت شهری با ناهار،بیمه مسافرتی،ترانسفر بین شهری
  • مدارک لازم : پاسپورت حداقل 7 ماه اعتبار داشته باشد

نرخ کودک زیر دو سال … تومان می باشد.

کوالالامپور

کوالالامپور یکی از مدرن‌ترین و دیدنی‌ترین شهرهای آسیای جنوب شرقی است که در ساحل شبه جزیره مالزی قرار دارد و بزرگ‌ترین شهر و پایتخت مالزی به شمار می‌رود.

گردشگری نقش مهمی در اقتصاد کوالالامپور  بازی می‌کند. تعداد زیادی هتل زنجیره‌ای مشهور در این شهر وجود دارد. کوالالامپور با ۸/۹ میلیون بازدیدکننده در هر سال، ششمین شهر پربازدید جهان به شمار می‌رود. تنوع فرهنگی، هزینه‌های نسبتا پایین و فروشگاه‌های متنوع عوامل مهمی در جذب گردشگر به سوی این شهر محسوب می‌شوند

جزیره لنکاوی

جزیره لنکاوی از لحاظ جغرافیایی در سواحل شمال غربی مالزی واقع شده و متشکل از ۹۹ جزیره است. جاذبه‌های اکوتوریستی در این جزیره وجود دارد که آن را به یکی از زیباترین مناطق گردشگری در کشور مالزی تبدیل کرده است. مساحت این جزیره حدود ۴۷۸٫۴۸ کیلومتر مربع بوده و مطابق با آمار سرشماری که در ۲۰۱۰ انجام شده در این جزیره ۸۵,۵۸۸ نفر زندگی می کرده‌اند که این رقم تاکنون حتما تغییر کرده است. لنکاوی جزیره‌ی زیبا و جذابی است که با توجه به جاذبه‌های اکوتوریسمی که دارد، آن را به عنوان یک مقصد گردشگری محبوب در مالزی معروف کرده است. این مجمع‌الجزایر تقریبا از صد جزیره تشکیل شده است و در محل برخورد تنگه مالاکا با آب‌های دریاهای آندامان قرار دارد. لنکاوی در زبان محاوره مالایی به معنی عقاب قهوه‌ای است.
تاریخ شروع: .
اعتبار تا:
.
برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید