تور ترکیبی مالزی و سنگاپور با پرواز ماهان

تور ترکیبی مالزی و سنگاپور (4 شب کوالالامپور 3 شب سنگاپور) پرواز ماهان برای خرید و قیمت تور مالزی به همراه (راهنمای تور،ترانسفر فرودگاهی) کوالا لامپور پایتخت کشور مالزی و بزرگ‌ ترین شهر این کشور است و کوالالامپور یکی از سه قلمرو فدرال مالزی به حساب می‌آید که مستقیماً زیر نظر دولت اداره می‌شود. این شهر و مناطق اطراف آن به عنوان منطقه‌ای مستقل در دل ایالت سلانگور قرار دارند. سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا به پایتختی شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه‌جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. کشوری ثروتمند و مدرن است. برای خرید تور مالزی و سنگاپور با بهترین قیمت و امکانات با مشاوران ما تماس بگیرید.
تور ترکیبی مالزی و سنگاپور
  • مدت اقامت : 4 شب کوالالامپور 3 شب سنگاپور
  • راهنمای تور : راهنمای فارسی زبان
  • خدمات پرواز : پرواز ماهان
  • ترانسفر : ترانسفر فرودگاهی
  • خدمات هتل : 7 شب هتل
  • خدمات تور : ویزا , سیم کارت
  • مدارک لازم : اسکن پاسپورت امضا شده با حداقل 7 ماه اعتبار | اسکن عکس پرسنلی با پشت زمینه سفید(سایز3*4)

نرخ کودک زیر دو سال … تومان می باشد.

به دلیل نوسانات ارزی، قیمت نهایی با کانتر مربوطه چک شود.

کوالالامپور

کوالالامپور یکی از مدرن‌ترین و دیدنی‌ترین شهرهای آسیای جنوب شرقی است که در ساحل شبه جزیره مالزی قرار دارد و بزرگ‌ترین شهر و پایتخت مالزی به شمار می‌رود.

گردشگری نقش مهمی در اقتصاد کوالالامپور  بازی می‌کند. تعداد زیادی هتل زنجیره‌ای مشهور در این شهر وجود دارد. کوالالامپور با ۸/۹ میلیون بازدیدکننده در هر سال، ششمین شهر پربازدید جهان به شمار می‌رود. تنوع فرهنگی، هزینه‌های نسبتا پایین و فروشگاه‌های متنوع عوامل مهمی در جذب گردشگر به سوی این شهر محسوب می‌شوند

سنگاپور

سنگاپور کشوری در جنوب شرقی آسیا به پایتختی شهر سنگاپور است. سنگاپور در جنوب شبه‌جزیره مالایا واقع شده و کوچکترین کشور جنوب شرقی آسیا است. سنگاپور در شمال خط استوا قرار دارد. کشوری ثروتمند و مدرن است.
تاریخ شروع :.
اعتبار تا :
.
برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید