واچر

واچر به چه معناست؟ واچر(Voucher) در واقع یک کوپن یا سند هزینه ای است. که این سند در ازای پرداخت مبلغی برای هر معامله ای که ارزش پولی دارد انجام می‌شود. حال ممکن است فقط بخاطر دلایل ویژه ای یا با توجه به شرایط خاص یک کالا صادر شود. در ادامه با تیک تریپ همراه باشید.

واچر هتل

واچر هتل به معنی تایید رزرو اتاق هتل است. که در واچر هتل اطلاعاتی مهمی از قبیل اسم ، تاریخ ورود و خروج و اطلاعاتی در مورد خود هتل و نوع آن درج شده است. این می توان گفت این مدرکی است که نشان می دهد که شخص، هزینه اتاق را به طور کامل پرداخت کرده است.

اگر بخواهیم به زبان ساده تر بگویم زمانی که شما اتاقی در هتل مد نظرتان را رزرو می کنید و هزینه آن را بصورت اینترنتی پرداخت می کنید. رسیدی به شما ارائه می شود. که این رسید در واقع همان واچر هتل است. هنگامی که واچر را می گیرید باید توجه کنید که حتما اسمی در واچر درج شده با نام شما یا پاسپورت یکی باشد. که در ورود به هتل باید ان را به قسمت پذیرش هتل تحویل دهید. به دلیل اینکه این رسید تنها مدرک رزرواسیون اتاق شما است.

رزرو هتل برای سفارت

باید بدانید که در بعضی از کشورها یا کشورهای که عضو شینگن هستند برای سفر به آن کشورها باید از قبل اینکه اقدام به اخذ ویزا کنید در ابتدا باید اقدام به رزرو هتل کنید بعد برای اخذ ویزا به سفارت بروید. در واقع یکی از مدراک گرفتن ویزا است.

در برخی از کشورها واچر قطعی نیاز است و در برخی دیگر نیز واچر غیر قطعی نیاز است. ای ن به ان معنی است که رزرو هتل برای سفارت غیر قطعی است تا در صورتی که سفارت با درخواست شما موافقت نکرد متحمل ضرر سنگینی نشوید.

برای رزرو هتل های 5،4،3 ستاره و... همچنین هتل بزرگ شیراز ، هتل سنتی نیایش شیراز ، هتل ارگ جدید یزد ، هتل بین المللی قصر طلایی مشهد ، هتل آریوبرزن شیراز و سایر هتل ها با شماره  88768620 -021 تماس بگیرید.
بلیط هواپیما

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید